Mieszkanie 25 m² w spokojnej okolicy

ul. Prusa 72, Bemowo, Warszawa
292 000 PLN -3%
302 225 PLN 11 464 PLN / m²

Powierzchnia 25.47 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 8
Rok budowy 2020

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Prusa 72, Bemowo, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Ewa Krawczyk Re/Max Polska +48 794670797

Najczęściej zadawane pytania