Komfortowe mieszkanie 4-pok. w centrum

ul. Wołoska 106, Mińsk Mazowiecki
509 000 PLN -9%
557 753 PLN 4 353 PLN / m²

Powierzchnia 116.93 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 9
Rok budowy 1980

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wołoska 106, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Adam Kowalczyk +48 514587685

Najczęściej zadawane pytania