5+ pokoje na Pradze z tarasem

ul. Wąwozowa 144, Wesoła, Warszawa
973 000 PLN
34 725 PLN / m²

Powierzchnia 28.02 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 5
Rok budowy 2018

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Wąwozowa 144, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Maria Piotrowski Cushman & Wakefield +48 793748371

Najczęściej zadawane pytania