Mieszkanie 136 m² na Woli

ul. Mickiewicza 17, Ursynów, Warszawa
832 000 PLN -1%
844 659 PLN 6 114 PLN / m²

Powierzchnia 136.07 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 18
Rok budowy 1993

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Mickiewicza 17, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Ewa Nowak Engel & Völkers Warszawa +48 725371532

Najczęściej zadawane pytania