3 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Wąwozowa 76, Białołęka, Warszawa
408 000 PLN
12 271 PLN / m²

Powierzchnia 33.25 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 2011

Opis

Do sprzedaży 3 pokoje z prywatnym ogrodem. Adres: ul. Wąwozowa 76, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Krzysztof Zieliński Metrohouse +48 536154711

Najczęściej zadawane pytania