4 pokoje w Wilanowie do zamieszkania

ul. Leśna 140, Praga-Północ, Warszawa
1 027 000 PLN
20 008 PLN / m²

Powierzchnia 51.33 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 5
Rok budowy 2007

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Leśna 140, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Natalia Nowicka Openhouse.pl +48 734380288

Najczęściej zadawane pytania