Przestronne 1-pokojowe na Woli

ul. Ogrodowa 119, Wilanów, Warszawa
629 000 PLN
4 988 PLN / m²

Powierzchnia 126.11 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 2
Liczba pięter 3
Rok budowy 1955

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Ogrodowa 119, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Jakub Nowicka Knight Frank +48 785101769

Najczęściej zadawane pytania