Mieszkanie 82 m² w Wilanowie

ul. Głębocka 150, Ursynów, Warszawa
343 000 PLN -14%
400 774 PLN 4 197 PLN / m²

Powierzchnia 81.73 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1995

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Głębocka 150, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Andrzej Grabowski Century 21 Polska +48 506126621

Najczęściej zadawane pytania