1 pokoje z osobną kuchnią

ul. Belgradzka 37, Rembertów, Warszawa
885 000 PLN
16 679 PLN / m²

Powierzchnia 53.06 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1976

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Belgradzka 37, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Wójcikowa Agencja Nieruchomości Feniks +48 517562961

Najczęściej zadawane pytania