Jasne mieszkanie 3-pokojowe z windą

ul. Przy Bażantarni 61, Marki
336 000 PLN
6 244 PLN / m²

Powierzchnia 53.81 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 16
Rok budowy 2012

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Przy Bażantarni 61, Marki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Anna Jankowska Emmerson Realty +48 886875088

Najczęściej zadawane pytania