Przestronne 5+-pokojowe na Ochocie

ul. Krótka 145, Halinów
629 000 PLN
4 987 PLN / m²

Powierzchnia 126.12 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 8
Rok budowy 1963

Opis

Do sprzedaży Przestronne 5+-pokojowe na Ochocie. Adres: ul. Krótka 145, Halinów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Karolina Jankowska Północ Nieruchomości +48 799526857

Najczęściej zadawane pytania