3 pokoje z garażem podziemnym

ul. Lwowska 1, Raszyn
321 000 PLN
2 295 PLN / m²

Powierzchnia 139.84 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1974

Opis

Do sprzedaży 3 pokoje z garażem podziemnym. Adres: ul. Lwowska 1, Raszyn. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Paweł Lewandowska Lion's Estate +48 722044897

Najczęściej zadawane pytania