3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie

ul. Przy Bażantarni 80, Wawer, Warszawa
425 000 PLN
4 489 PLN / m²

Powierzchnia 94.67 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 5
Liczba pięter 20
Rok budowy 2004

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Przy Bażantarni 80, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Natalia Woźniak Hamilton May +48 794742782

Najczęściej zadawane pytania