Komfortowe mieszkanie 3-pok. przy metrze

ul. Hoża 99, Wawer, Warszawa
869 000 PLN
12 708 PLN / m²

Powierzchnia 68.38 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 13
Liczba pięter 15
Rok budowy 1982

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Hoża 99, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Kowalczyk +48 734414912

Najczęściej zadawane pytania