3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu

ul. Krótka 150, Wola, Warszawa
601 000 PLN
4 719 PLN / m²

Powierzchnia 127.35 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 2
Liczba pięter 5
Rok budowy 2001

Opis

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Adres: ul. Krótka 150, Wola, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Andrzej Kozłowska Re/Max Polska +48 604059194

Najczęściej zadawane pytania