3 pokoje z dużym balkonem

ul. Górczewska 134, Ochota, Warszawa
617 000 PLN
4 468 PLN / m²

Powierzchnia 138.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 6
Liczba pięter 19
Rok budowy 1977

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Górczewska 134, Ochota, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Krzysztof Lewandowski Century 21 Polska +48 518909184

Najczęściej zadawane pytania