4-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Wilanowska 19, Ursus, Warszawa
1 223 000 PLN
11 606 PLN / m²

Powierzchnia 105.38 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 6
Rok budowy 1977

Opis

Do sprzedaży 4-pokojowe na wysokim piętrze. Adres: ul. Wilanowska 19, Ursus, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jakub Wiśniewska Colliers International +48 667611960

Najczęściej zadawane pytania