1-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Czerniakowska 114, Bielany, Warszawa
926 000 PLN
26 055 PLN / m²

Powierzchnia 35.54 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 10
Rok budowy 1976

Opis

Do sprzedaży 1-pokojowe na ostatnim piętrze. Adres: ul. Czerniakowska 114, Bielany, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marek Jankowski +48 735375678

Najczęściej zadawane pytania