2 pokoje z tarasem na dachu

ul. Grochowska 149, Rembertów, Warszawa
541 000 PLN
3 941 PLN / m²

Powierzchnia 137.27 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 10
Liczba pięter 12
Rok budowy 1965

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Grochowska 149, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Andrzej Kozłowska Agencja Nieruchomości Feniks +48 733264632

Najczęściej zadawane pytania