1 pokoje na Pradze wykończone pod klucz

ul. Królewska 6, Wola, Warszawa
537 000 PLN
15 651 PLN / m²

Powierzchnia 34.31 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 19
Rok budowy 1983

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje na Pradze wykończone pod klucz. Adres: ul. Królewska 6, Wola, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Aleksandra Wiśniewska Północ Nieruchomości +48 609137276

Najczęściej zadawane pytania