Nowoczesne 4-pokojowe z widokiem na park

ul. Parkowa 75, Ursus, Warszawa
1 016 000 PLN
27 079 PLN / m²

Powierzchnia 37.52 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1994

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Parkowa 75, Ursus, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Katarzyna Wójcik Re/Max Polska +48 669531583

Najczęściej zadawane pytania