2 pokoje na Ochocie z balkonem

ul. Brzozowa 62, Raszyn
653 000 PLN
5 940 PLN / m²

Powierzchnia 109.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 20
Rok budowy 2023

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Brzozowa 62, Raszyn. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Agnieszka Kowalska Północ Nieruchomości +48 668670099

Najczęściej zadawane pytania