1 pokoje na nowym osiedlu z widokiem

ul. Targowa 44, Nieporęt
671 000 PLN -9%
737 865 PLN 6 256 PLN / m²

Powierzchnia 107.26 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1967

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Targowa 44, Nieporęt. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Anna Wójcikowa Hamilton May +48 881277260

Najczęściej zadawane pytania