Jasne mieszkanie 1-pokojowe w nowym budownictwie

ul. Brzozowa 39, Raszyn
515 000 PLN -13%
589 246 PLN 4 883 PLN / m²

Powierzchnia 105.46 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1985

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Brzozowa 39, Raszyn. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Anna Szymańska Północ Nieruchomości +48 607048425

Najczęściej zadawane pytania