3-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Postępu 150, Bemowo, Warszawa
344 000 PLN
2 576 PLN / m²

Powierzchnia 133.56 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 4
Liczba pięter 15
Rok budowy 1979

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Postępu 150, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Andrzej Zielińska +48 538923016

Najczęściej zadawane pytania