Jasne mieszkanie 1-pokojowe z widokiem

ul. Broniewskiego 146, Wesoła, Warszawa
485 000 PLN
10 599 PLN / m²

Powierzchnia 45.76 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1976

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Broniewskiego 146, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Agnieszka Jankowski +48 692616918

Najczęściej zadawane pytania