5+ pokoje z tarasem na dachu

ul. Cicha 70, Włochy, Warszawa
309 000 PLN
3 409 PLN / m²

Powierzchnia 90.64 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 3
Liczba pięter 19
Rok budowy 1963

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Cicha 70, Włochy, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Monika Wiśniewska Emmerson Realty +48 736904754

Najczęściej zadawane pytania