Mieszkanie 89 m² przy metrze

ul. Grochowska 106, Żoliborz, Warszawa
748 000 PLN
8 383 PLN / m²

Powierzchnia 89.23 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 1958

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Grochowska 106, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Robert Lewandowska CBRE Polska +48 796229145

Najczęściej zadawane pytania