Nowoczesne 2-pokojowe na Ochocie

ul. Klonowa 82, Nieporęt
520 000 PLN -6%
553 450 PLN 5 985 PLN / m²

Powierzchnia 86.88 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2006

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Klonowa 82, Nieporęt. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Dorota Zielińska Emmerson Realty +48 666039608

Najczęściej zadawane pytania