2 pokoje na Woli z tarasem

ul. Rosoła 48, Jabłonna
597 000 PLN
5 393 PLN / m²

Powierzchnia 110.7 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 2
Liczba pięter 14
Rok budowy 1956

Opis

Do sprzedaży 2 pokoje na Woli z tarasem. Adres: ul. Rosoła 48, Jabłonna. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Piotr Kwiatkowski +48 539713709

Najczęściej zadawane pytania