Przestronne 3-pokojowe w centrum

ul. Piłsudskiego 70, Wola, Warszawa
539 000 PLN
8 280 PLN / m²

Powierzchnia 65.1 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 8
Liczba pięter 14
Rok budowy 1953

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piłsudskiego 70, Wola, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Katarzyna Kowalska Freedom Nieruchomości +48 506397308

Najczęściej zadawane pytania