Przestronne 3-pokojowe na Ochocie

ul. Sobieskiego 144, Wilanów, Warszawa
516 000 PLN
5 094 PLN / m²

Powierzchnia 101.29 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 10
Liczba pięter 20
Rok budowy 1993

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Sobieskiego 144, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Krzysztof Michalski JLL Residential +48 602447471

Najczęściej zadawane pytania