Przestronne 5+-pokojowe w centrum

ul. Fieldorfa 56, Rembertów, Warszawa
468 000 PLN
3 539 PLN / m²

Powierzchnia 132.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 18
Rok budowy 1951

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Fieldorfa 56, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Anna Lewandowski CBRE Polska +48 786341339

Najczęściej zadawane pytania