Jasne mieszkanie 4-pokojowe z windą

ul. Słoneczna 7, Rembertów, Warszawa
1 009 000 PLN
35 654 PLN / m²

Powierzchnia 28.3 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 4
Rok budowy 1974

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Słoneczna 7, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Dorota Nowak Engel & Völkers Warszawa +48 889180388

Najczęściej zadawane pytania