Mieszkanie 5+-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Belgradzka 85, Praga-Południe, Warszawa
337 000 PLN
2 605 PLN / m²

Powierzchnia 129.35 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 2007

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Belgradzka 85, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Ewa Kamiński Hamilton May +48 513768444

Najczęściej zadawane pytania