1 pokoje na Żoliborzu po remoncie

ul. Modlińska 39, Wołomin
455 000 PLN
7 928 PLN / m²

Powierzchnia 57.39 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 5
Liczba pięter 8
Rok budowy 1995

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Modlińska 39, Wołomin. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Michał Jankowski Północ Nieruchomości +48 888267201

Najczęściej zadawane pytania