3-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Kondratowicza 77, Włochy, Warszawa
846 000 PLN
6 895 PLN / m²

Powierzchnia 122.69 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 8
Liczba pięter 17
Rok budowy 1975

Opis

Do sprzedaży 3-pokojowe na parterze z ogrodem. Adres: ul. Kondratowicza 77, Włochy, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Aleksandra Szymańska Century 21 Polska +48 795046454

Najczęściej zadawane pytania