Jasne mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Piłsudskiego 23, Sulejówek
573 000 PLN
11 100 PLN / m²

Powierzchnia 51.62 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1983

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piłsudskiego 23, Sulejówek. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Kowalska CBRE Polska +48 739443678

Najczęściej zadawane pytania