Przestronne 2-pokojowe na Ursynowie

ul. Słoneczna 67, Mokotów, Warszawa
494 000 PLN
5 088 PLN / m²

Powierzchnia 97.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1975

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Słoneczna 67, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Joanna Nowak Emmerson Realty +48 731971671

Najczęściej zadawane pytania