Jasne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie

ul. Przy Bażantarni 118, Jabłonna
455 000 PLN
4 297 PLN / m²

Powierzchnia 105.9 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1988

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie. Adres: ul. Przy Bażantarni 118, Jabłonna. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Piotr Jankowska Engel & Völkers Warszawa +48 727199445

Najczęściej zadawane pytania