2-pokojowe na niskim piętrze

ul. Klonowa 120, Targówek, Warszawa
394 000 PLN
10 401 PLN / m²

Powierzchnia 37.88 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 9
Rok budowy 1990

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Klonowa 120, Targówek, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marcin Wójcik Metrohouse +48 888645409

Najczęściej zadawane pytania