Mieszkanie 43 m² w dobrej lokalizacji

ul. Rembielińska 57, Jabłonna
480 000 PLN
11 165 PLN / m²

Powierzchnia 42.99 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 4
Liczba pięter 4
Rok budowy 2012

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Rembielińska 57, Jabłonna. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Marek Wójcikowa Metrohouse +48 725863486

Najczęściej zadawane pytania