3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie

ul. Mickiewicza 3, Wola, Warszawa
502 000 PLN -11%
565 424 PLN 3 591 PLN / m²

Powierzchnia 139.8 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 2003

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Mickiewicza 3, Wola, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marek Piotrowski Hamilton May +48 694081648

Najczęściej zadawane pytania