1-pokojowe na niskim piętrze

ul. Szkolna 26, Bemowo, Warszawa
773 000 PLN
6 619 PLN / m²

Powierzchnia 116.78 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 6
Liczba pięter 7
Rok budowy 1985

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Szkolna 26, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Tomasz Zielińska Agencja Nieruchomości Feniks +48 661785281

Najczęściej zadawane pytania