Nowoczesne 2-pokojowe na Pradze

ul. Wołoska 61, Izabelin
430 000 PLN
10 801 PLN / m²

Powierzchnia 39.81 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 5
Rok budowy 1982

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 2-pokojowe na Pradze. Adres: ul. Wołoska 61, Izabelin. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Łukasz Dąbrowska Re/Max Polska +48 695104651

Najczęściej zadawane pytania