3-pokojowe mieszkanie w centrum

ul. Lipowa 14, Ursynów, Warszawa
1 272 000 PLN
31 880 PLN / m²

Powierzchnia 39.9 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 0
Liczba pięter 8
Rok budowy 2010

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Lipowa 14, Ursynów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Andrzej Piotrowski Hamilton May +48 504924370

Najczęściej zadawane pytania