Komfortowe mieszkanie 5+-pok. na Ursynowie

ul. Postępu 6, Wawer, Warszawa
512 000 PLN
8 802 PLN / m²

Powierzchnia 58.17 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 9
Rok budowy 1991

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Postępu 6, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Karolina Lewandowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 798185393

Najczęściej zadawane pytania