Mieszkanie 101 m² na Bemowie

ul. Wilanowska 73, Bielany, Warszawa
813 000 PLN
8 015 PLN / m²

Powierzchnia 101.44 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 5
Rok budowy 1997

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 101 m² na Bemowie. Adres: ul. Wilanowska 73, Bielany, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Grzegorz Wiśniewski Openhouse.pl +48 731226932

Najczęściej zadawane pytania