2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy

ul. Królewska 19, Bielany, Warszawa
326 000 PLN
2 901 PLN / m²

Powierzchnia 112.39 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 20
Rok budowy 1999

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Królewska 19, Bielany, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Piotr Dąbrowska +48 513707731

Najczęściej zadawane pytania