Komfortowe mieszkanie 3-pok. na Woli

ul. Conrada 112, Mokotów, Warszawa
683 000 PLN -11%
771 157 PLN 8 848 PLN / m²

Powierzchnia 77.19 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 0
Liczba pięter 2
Rok budowy 1987

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 3-pok. na Woli. Adres: ul. Conrada 112, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Michał Woźniak Engel & Völkers Warszawa +48 661594609

Najczęściej zadawane pytania